Powstrzymajmy marsz cywilizacji śmierci !

10 lipca, 2020 0 przez Mariusz Roman

W niedzielę oddam głos na Andrzeja Dudę. Podobnie głosuje cała moja Rodzina, głównie z powodu: aby święta Bożego Narodzenia nie stały się świętami zimowymi, a święta Wielkanocne – wiosennymi. Aby powstrzymać marsz LGBT oraz cywilizacji śmierci, wreszcie aby zachować duszę naszego narodu czyt. cywilizację łacińską.

Jednak wciąż zadaję pytanie zasadnicze w tym kontekście: kiedy wreszcie Prawo i Sprawiedliwość oraz Prezydent Andrzej Duda doprowadzi do wypowiedzenia przez Polskę – „genderowej” Konwencji Stambulskiej… byłem pewien, że zostanie to zrobione zaraz na początku, jeszcze poprzedniej kadencji, wskazywały na to wcześniejsze reakcje posłów PiS-u, kiedy wprowadzał ją w naszym Kraju poprzedni rząd. Wreszcie pytanie, które dla mnie osobiście jest testem na prawicowość i zasady: kiedy wreszcie w Polsce zaczniemy chronić życie od początku do końca, lub choćby w wymiarze tylko zakazu aborcji eugenicznej?

Polecam te pytania Prezydentowi Andrzejowi Dudzie za pośrednictwem znajomych posłów z PiS, gdyż uważam, że zasadnicza odpowiedź na powyższe pytania ułatwiłaby wielu wyborcom PiS-u głosowanie nie tylko przeciw złu jakim jest Postkomuna oraz tzw. Nowa Lewica, ale pozwoliłaby z czystym sumieniem oddać głos za formacją z którą w pełni się identyfikujemy. Bynajmniej ja wciąż się identyfikuję ponad to, co powyżej, bo głęboko wierzę – jak zapewniało mnie przynajmniej dwóch posłów PiS, że na realizację tego, co powyżej, przyjdzie wreszcie czas w tej kadencji polskiego parlamentu.

Podsumowując powyższe, Prezydent Andrzej Duda daje w tej kwestii co najmniej nadzieję na pozytywne działanie, Jego konkurent żadnych. Trzaskowski z całą pewnością zawetuje te tak ważne inicjatywy o których pisałem powyżej. I dlatego (zwracam się do tych, którzy się wciąż wahają) brak reakcji, oddania głosu chociażby przeciw Trzaskowskiemu, jest grzechem zaniechania i brakiem troski o dobro wspólne. Chrońmy Polskę przed Trzaskowskim !

Mariusz A. Roman