Obrońmy święta Bożego Narodzenia

11 października, 2019 0 przez Mariusz Roman

Obrońmy święta Bożego Narodzenia

Zamierzam po raz kolejny w zbliżających się wyborach, swój głos oddać na Prawo i Sprawiedliwość. Podobnie głosuje cała moja Rodzina, głównie z powodu: aby święta Bożego Narodzenia nie stały się świętami zimowymi, a święta Wielkanocne – wiosennymi. Aby powstrzymać marsz LGBT oraz cywilizacji śmierci, wreszcie aby zachować duszę naszego narodu czyt. cywilizację łacińską.

Jednak pytanie zasadnicze w tym kontekście dotyczy: kiedy wreszcie PiS doprowadzi do wypowiedzenia przez Polskę – genderowej Konwencji Stambulskiej… byłem pewien, że zostanie to zrobione zaraz na początku, kończącej się właśnie kadencji, wskazywały na to wcześniejsze reakcje posłów PiS-u, kiedy wprowadzał ją w naszym kraju poprzedni rząd. Wreszcie pytanie, które dla mnie osobiście jest testem na prawicowość i zasady: kiedy wreszcie w Polsce zaczniemy chronić życie od początku do końca, lub choćby w wymiarze tylko zakazu aborcji eugenicznej?

Polecam te pytania znajomym kandydatom w tych wyborach, gdyż uważam, że zasadnicza odpowiedź na powyższe pytania ułatwiłaby wielu wyborcom PiS-u głosowanie nie tylko przeciw złu jakim jest Postkomuna oraz tzw. Nowa Lewica, ale pozwoliłaby z czystym sumieniem oddać głos za formacją z którą w pełni się identyfikujemy. Bynajmniej ja wciąż się identyfikuję ponad to, co powyżej, bo głęboko wierzę – jak zapewnił mnie jeden z liderów na listach PiS, że na realizacje tego, co powyżej, przyjdzie wreszcie czas w zbliżającej się kadencji polskiego parlamentu. 

Mariusz A. Roman,

Lider Federacji Młodzieży Walczącej